Id, quod nostrum est, sine facto nostro ad alium transferri non potest.
„To, co jest nasze, bez naszego działania nie może zostać przeniesione na kogoś innego”

Nazywam się Beata Karwacka – Siarka i prowadzę kancelarię notarialną we Wrocławiu. W zawodzie notariusza najbardziej cenię sobie możliwość zapewniania Państwu stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Ze specjalistyczną wiedzą popartą praktycznym doświadczeniem jestem w stanie pewnie i starannie uregulować Państwa sprawy majątkowe, a także zagwarantować, że podpisywana przez Państwa umowa odpowiednio chroni najważniejsze interesy.

 

Każdy ma prawo do tego, aby prywatne sprawy majątkowe oraz formalności firmy lub instytucji regulować świadomie i zgodnie z własnym interesem. Warto w tym celu posłużyć się profesjonalną pomocą – prawdziwe poczucie bezpieczeństwa najlepiej zapewni dobry notariusz.

Ukończyłam prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie odbyłam aplikację notarialną pod patronatem notariusz Adamiły Czyniewskiej we Wrocławiu. Odbyłam także pełną, dwuletnią asesurę notarialną w Kancelarii Notarialnej notariusz Aleksandry Malec w Trzebnicy.

W swojej pracy stawiam na wygodę oraz kompleksowość usług. Zapewniam możliwość szybkiego kontaktu przy użyciu różnorodnych form komunikacji, a terminy czynności notarialnych ustalam stosownie do potrzeb moich klientów. Świadczę kompleksowe usługi notarialne z możliwością podjęcia stałej współpracy, a także oferuję bezpłatne porady i konsultacje w wybranych sprawach. W razie potrzeby tłumaczenia dokumentów mogę skierować do współpracującego ze mną, sprawdzonego biura tłumaczeń.

Chętnie pomogę Państwu w rozwiązaniu szczególnie skomplikowanej sytuacji prawnej – potrafię spojrzeć na nią świeżym, zawodowym okiem.

Kancelarie notarialne we Wrocławiu? Jest ich wiele. Ja gwarantuję pewną, profesjonalną i wygodną współpracę. Zapraszam do kontaktu!

Copyright © wroclawnotariusz.com 2019