Wrocław Notariusz Kancelaria Notarialna Beata Karwacka-Siarka

Id, quod nostrum est, sine facto nostro ad alium transferri non potest.
„To, co jest nasze, bez naszego działania nie może zostać przeniesione na kogoś innego”

Nazywam się Beata Karwacka – Siarka i prowadzę kancelarię notarialną we Wrocławiu. W zawodzie notariusza najbardziej cenię sobie możliwość zapewniania Państwu stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Ze specjalistyczną wiedzą popartą praktycznym doświadczeniem jestem w stanie pewnie i starannie uregulować Państwa sprawy majątkowe, a także zagwarantować, że podpisywana przez Państwa umowa odpowiednio chroni najważniejsze interesy.

Każdy ma prawo do tego, aby prywatne sprawy majątkowe oraz formalności firmy lub instytucji regulować świadomie i zgodnie z własnym interesem. Warto w tym celu posłużyć się profesjonalną pomocą – prawdziwe poczucie bezpieczeństwa najlepiej zapewni dobry notariusz.

Ukończyłam prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie odbyłam aplikację notarialną pod patronatem notariusz Adamiły Czyniewskiej we Wrocławiu. Odbyłam także pełną, dwuletnią asesurę notarialną w Kancelarii Notarialnej notariusz Aleksandry Malec w Trzebnicy.

Beata Karacka – Siarka notariusz we Wrocławiu

W swojej pracy stawiam na wygodę oraz kompleksowość usług. Zapewniam możliwość szybkiego kontaktu przy użyciu różnorodnych form komunikacji, a terminy czynności notarialnych ustalam stosownie do potrzeb moich klientów. Świadczę kompleksowe usługi notarialne z możliwością podjęcia stałej współpracy, a także oferuję bezpłatne porady i konsultacje w wybranych sprawach.

Chętnie pomogę Państwu w rozwiązaniu szczególnie skomplikowanej sytuacji prawnej – potrafię spojrzeć na nią świeżym, zawodowym okiem.

Kancelarie notarialne we Wrocławiu? Jest ich wiele. Ja gwarantuję pewną, profesjonalną i wygodną współpracę. Zapraszam do kontaktu!

Copyright © 2021 - Notariusz Wrocław